MAKPA

MAKPA, oluşturduğu kalite hedefleri doğrultusunda yetkin çalışanları, çözüm ortakları ve 25 yılı aşkın deneyimiyle müşterilerine açık, kaliteli, üretken ve çözüme yönelik hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Günümüzde hızla değişen rekabet koşulları içinde kurumsal varlığımızı geliştirmek, kalite çizgimizi sürekli yükseltmek, bilgi ve tecrübelerimizi çözüm ortaklarımızla paylaşmak kalite anlayışımızdır.

 Tedarikçilerimizden müşterilerimize kadar uzanan süreçte memnuniyeti ön planda tutarak kurumsal ve stratejik esaslar doğrultusunda, yeniliklere açık bir şekilde hizmet kalitemizi geliştirmek temel hedefimizdir.


‘”Uzman kadromuz ve taşıdığımız liderlik bilinciyle Makpa kalitesi hep mutfağınızda olacaktır.”

 Hakan Küçüker
Genel Müdür

İstanbul Makpa
Endüstriyel Mutfak Ekipmanları
Sanayi ve Ticaret A.Ş.

 

 • Farklı olmak,

 • Müşteriler ile iyi ilişki kurmak,

 • Müşterilerilerimizin ihtiyaçlarını dinlemek ve anlamak,

 • Deneyim ve bilgilerimizi paylaşmak,

 • İhtiyaca uygun rasyonel çözümler üretmek,

 • Kaliteden taviz vermemek,

 • Satıcı değil, çözüm ortağı olmak, 

 • Yaptığımız  işten keyif almak,

 • Kendimizi sürekli yenilemek ve geliştirmek,

 • Hizmetlerimizi verilen zamanda tamamlamak,

 • Hatalarımızı tespit etmek, kabullenmek ve düzeltmek,

 • Ve en önemlisi müşterilerimizi MUTLU etmek…

MAKPA

1984 yılında kurulan MAKPA, Endüstriyel Mutfak ürünlerinde; Restoranlar, Fast Food Zincirleri, Pasta ve Cafeler, Oteller, Alışveriş Merkezleri, Havaalanları ve Çamaşırhaneler için projelendirme, satış, montaj, bakım ve satış sonrası servis konularında hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden itibaren yüksek teknolojiyi takip eden ve uygulayan bir firma olarak birçok yeniliğin başlatıcısı ve geliştirilmesinde sektörün lokomotifi olmaya devam eden MAKPA,  Amerika ve Avrupa kökenli birçok şirketin de Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Temsil ettiği ürünlerin montaj, bakım, yedek parça temini ve satış sonrası servis hizmetlerinin tümünü vermektedir. MAKPA ayrıca ortak firmaları ile beraber paslanmaz çelik mutfak teçhizatı üretimini ve turizm, ikram sektörünün ihtiyacı olan yüksek kaliteli restoran servis ve mutfak ekipmanlarının teminini de gerçekleştirmektedir.

İstanbul, Antalya da ofis, teknik servis ve satış mağazaları bulunmaktadır. Mutfak ve çamaşırhanelerde doğru sistemleri oluşturarak en yüksek verimi elde edecek şekilde sistemi kurmak ve sistemin içindekileri mutlu edecek bir şekilde çalışmalarını sağlayacak planlamayı yaratmak “Makpa Proje Grubu” için ana prensiptir.

 

” Proje grubu tarafından, bu ana prensip doğrultusunda her türlü ortama uygun, verimlilik arttırıcı çok yönlü tasarımlar hazırlanmakta ve projelerin anahtar teslimi taahhüt edilmektedir. Bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında yapılan projeler Makpa’nın bu konudaki basarisinin ve kalitesinin birer göstergesidir. “

EKİBİMİZ

Hakan Küçüker

Genel Müdür

hkucuker@makpa.com

Barkın Yeşilova

Genel Müdür Yardımcısı

byesilova@makpa.com

Birdal Bekar

Finans Müdürü

bbekar@makpa.com

Cüneyt Çınar

Proje Müdürü

ccinar@makpa.com

Sezai Balkan

Teknik Müdür

sbalkan@makpa.com

Fatoş Döner

Muhasebe Müdürü

fdoner@makpa.com

Sercan Tangal

İthalat&İhracat Sorumlusu

stangal@makpa.com

Ahmet Can Fidan

Proje Mühendisi

acfidan@makpa.com

Orhan Sünder

Planlama Mühendisi

osunder@makpa.com

Mahir Akçan

Teknik Müdür Yardımcısı

mahir.akcan@makpa.com

Selim Çavuşoğlu

Antalya Bölge Müdürü

scavusoglu@makpa.com

Ali Çetinkaya

Antalya Bölge Müdür Yrd.

acetinkaya@makpa.com